Kuna oleme ise talveperioodidel ostnud ja müünud kortereid teame üsna täpselt, mis Harjumaa turul toimub ja mis lisandväärtust saab renoveeringuga kinnisvarale anda. Soovime seda teadmist ka teiega jagada.

 

MIKS:Oleme näinud nii häid aegu, kui keerulisemaid aegu majanduses. Teame kuidas vahest on elu pannud inimesed olukorda, kus ei saa teha ei edasi ega tagasi sammu. Seda meeles pidades tulime ideele, kus arendasime välja uue lahenduse Eesti kinnisvara turul. 

 

 

MIDA PAKUME: Plaanid enda kinnisvara realiseerida kuid puuduvad vahendid et seda viimast lihvi korterile anda? Pakume lahendust, kus teostame renoveerimis/remont tööd eelnevalt ja enda tegevustasu ootame alles siis kui korter on müüdud. Ehk kinnisvara omanik ise ei maksa meile otseselt vaid seda teeb kaudselt tulevane ostu klient. 

 

 

KUIDAS SEE TOIMIB: Kindlasti mõtlete kuidas see küll toimida saab ja kui lihtsalt lahti seletada ühe sõnaga siis selleks on hüpoteek. Enda ehitustegevuse ulatuses seame kinnisvarale hüpoteegi. Nii teie kui meie huvi on kinnisvara peale sellist kokkulepet realiseerida. Saame teile abiks olla müügiprotsessi organiseerimisega või anda teile Eesti parimate maaklerite kontaktid kellega saate juba ise kokkuleppe sõlmida.  

 

Et tehing toimida saaks, peavad muidugi väga paljud tingimused eelnevalt kokkuleppe leidma ja iga objekt peab läbima põhjalikku analüüsi.

Kui soovite lisainfot saada helistage meile või jätke teade ja me võtame teiega personaalselt ühendust

 

KOOS LEIAME LAHENDUSE!

KINNISVARA VÄÄRINDAMINE 

Nimi *

Email *

Telefon

Teade

Tänud! Teade saadetud.